Термобокси Campingaz Icetime Plus 26
Фото 8 |
Campingaz Icetime Plus 26 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Campingaz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Campingaz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Campingaz Icetime Plus 26
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lodówka turystyczna CAMPINGAZ Icetime Plus (26 litrów) | 170 zł |
Lodówka turystyczna Campingaz Icetime Plus 26 l | 256 zł |
Campingaz, Lodówka turystyczna, ICETIME PLUS, niebieski, 26L | 229 zł |
Lodówka Campingaz Icetime Plus 26L | 242 zł |
Campingaz Icetime Plus 26l Rigid Portable Cooler Niebieski | 146 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →