Термобокси Kamai Iceberg 32L
Фото 14 |
Kamai Iceberg 32L 20 л32 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kamai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kamai.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kamai Iceberg 32L
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lodówka turystyczna EDA Iceberg Niebieska 32 l | 133 zł |
Lodówka turystyczna pasywna na wkłady 32L ICEBERG EDA szara KAMAI | 143 zł |
Lodówka turystyczna KAMAI ICEBERG 32L pasywna na wkłady TURKUSOWA | 149 zł |
Lodówka turystyczna KAMAI ICEBERG 32L pasywna na wkłady TURKUSOWA | 133 zł |
Lodówka turystyczna EDA Iceberg Szara 32 l | 133 zł |
Eda, Lodówka turystyczna pasywna na wkłady, Iceberg, turkusowy, 32L | 143 zł |
Модификації Kamai Iceberg 32L
Ціни на Kamai Iceberg 32L |
---|---|---|---|---|
Kamai Iceberg 20L | від 100 zł | 3 пропозиції | ||
Kamai Iceberg 32L | від 133 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →