Термобокси Makita 198253-4
Makita 198253-4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita 198253-4
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Makita 198253-4 Skrzynka Narzędziowa Niebieski/Srebrny 4 | 257 zł |
Makita Makpac Cooler Case | 343 zł |
Makita Makita MakPac Gr4 isolated | 334 zł |
Makita 198253-4 18l Portable Fridge | 351 zł |
Walizko-chłodziarka MAKPAC 198253-4 Makita | 323 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →