Thermobox Makita 198253-4
Makita 198253-4 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita 198253-4
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita 198253-4 Skrzynka Narzędziowa Niebieski/Srebrny 4 | 259 zł |
Makita Makpac Cooler Case | 343 zł |
Walizko-chłodziarka MAKPAC 198253-4 Makita | 323 zł |
Makita 198253-4 18l Portable Fridge Przezroczysty | 350 zł |
Makita Akumulator BL1415G BL1413G 14,4V DF347 | 189 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →