Thermobox DeWALT DWST1-81333
Zdjęcia 5 |
DeWALT DWST1-81333 |
|
Na wieczku znajduje się otwieracz do butelek.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT DWST1-81333
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DeWalt DWST1-81333 - DS404 Lodówka termiczna | 665 zł |
Dewalt Lodówka dwst1-81333 40kg | 784 zł |
Chłodziarka/Lodówka TOUGH SYSTEM DEWALT DWST1-81333 | 773 zł |
Dewalt DS404 25 l | 634 zł |
Lodówka DEWALT, 40 kg | 683 zł |
CHŁODZIARKA / LODÓWKA TOUGH SYSTEM DS404 DEWALT DWST1-81333 | 735 zł |
Dewalt Dwst1-81333 Tough System | 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →