Thermobox Coleman 70 QT Xtreme
Coleman 70 QT Xtreme |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Coleman 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Coleman.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Coleman 70 QT Xtreme
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Coleman Unisex Coleman Xtreme - lodówka turystyczna niebieska 66 litrów 20 | 640 zł |
Lodówka COLEMAN Xtreme Marine 70QT Biały | 990 zł |
Coleman, Lodówka pasywna, 70QT chest Marine Cooler | 1 040 zł |
Lodówka COLEMAN Xtreme Marine 70QT Biały | 990 zł |
Lodówka pasywna Coleman 70QT chest Marine Cooler | 1 150 zł |
pokaż 9 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości torby termicznej Coleman 70 QT Xtreme:
- Pokrywa na zawiasach z uchwytami na kubki
Modyfikacje Coleman 70 QT Xtreme
Ceny na Coleman 70 QT Xtreme |
---|---|---|---|---|
Coleman 52 QT Xtreme | od 408 zł | 8 oferty | ||
Coleman 70 QT Xtreme | od 592 zł | 14 oferty | ||
Coleman 100 QT Xtreme Cooler | od 944 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →