Thermobox Campingaz Icetime 13 (39401)
Zdjęcia 5 |
Campingaz Icetime 13 13 l30 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Campingaz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Campingaz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Campingaz Icetime 13
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Campingaz Icetime x czarny 13 l 8839401 | 163 zł |
Lodówka turystyczna CAMPINGAZ Icetime (13 litrów) | 140 zł |
Lodówka turystyczna Campingaz Icetime 13 l | 140 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Campingaz Icetime 13
Ceny na Campingaz Icetime 13 |
---|---|---|---|---|
Campingaz Icetime 13 | od 105 zł | 10 oferty | ||
Campingaz Icetime 30 | od 195 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →