Термобокси Campingaz Isotherm Extreme 10
Фото 9 |
Campingaz Isotherm Extreme 10 10 л17 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Campingaz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Campingaz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Campingaz Isotherm Extreme 10
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Campingaz 30060 Isotherm Extreme Lodówka Turystyczna 10 L Niebieska | 168 zł |
Campingaz Isotherm Extreme 10 l | 179 zł |
Campingaz Isotherm Extreme 10l Rigid Portable Cooler Niebieski | 153 zł |
Модификації Campingaz Isotherm Extreme 10
Ціни на Campingaz Isotherm Extreme 10 |
---|---|---|---|---|
Campingaz Isotherm Extreme 10 | від 153 zł | 3 пропозиції | ||
Campingaz Isotherm Extreme 17 | від 183 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →