Термосумка Campingaz Freez Box M (2000024776)
Фото 3 |
Campingaz Freez Box M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Campingaz Freez Box M
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Campingaz Freez Box 2000024776 torba chłodząca M wielokolorowa | 109 zł |
Campingaz Freez Box M 2,5l | 100 zł |
Torba termiczna turystyczna z pudełkiem Capingaz Freez Box M 2,5L | 120 zł |
Torba termiczna Campingaz Freez Box M | 120 zł |
Campingaz, Torba termiczna z pudełkiem, FREEZ BOX M | 99 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →