Torba termiczna Campingaz Freez Box M (2000024776)
Zdjęcia 3 |
Campingaz Freez Box M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Campingaz Freez Box M
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Campingaz Freez Box 2000024776 torba chłodząca M wielokolorowa | 109 zł |
Campingaz Freez Box M 2,5l | 100 zł |
Torba termiczna turystyczna z pudełkiem Capingaz Freez Box M 2,5L | 120 zł |
Torba termiczna Campingaz Freez Box M | 120 zł |
Campingaz, Torba termiczna z pudełkiem, FREEZ BOX M | 99 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →