Thermobox Campingaz Isotherm Extreme 10
Zdjęcia 9 |
Campingaz Isotherm Extreme 10 10 l17 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Campingaz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Campingaz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Campingaz Isotherm Extreme 10
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Campingaz 30060 Isotherm Extreme Lodówka Turystyczna 10 L Niebieska | 168 zł |
Campingaz Isotherm Extreme 10 l | 179 zł |
Campingaz Isotherm Extreme 10l Rigid Portable Cooler Niebieski | 152 zł |
Modyfikacje Campingaz Isotherm Extreme 10
Ceny na Campingaz Isotherm Extreme 10 |
---|---|---|---|---|
Campingaz Isotherm Extreme 10 | od 153 zł | 3 oferty | ||
Campingaz Isotherm Extreme 17 | od 183 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →