Thermobox Curver Coolbox 20L
Zdjęcia 5 |
Curver Coolbox 20L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Curver 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Curver.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Curver Coolbox 20L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Curver - Lodówka - niebieska 6702105 | 96 zł |
Curver/Keter Curver/Keter Curver lodówka turystyczna 20l | 109 zł |
CURVER Lodówka turystyczna na wkłady 20 l niebieska | 104 zł |
Lodówka turystyczna CURVER, 20 l, 42x40x26 cm | 83 zł |
Curver Lodówka 20 l czerwona 175770 | 124 zł |
Modyfikacje Curver Coolbox 20L
Ceny na Curver Coolbox 20L |
---|---|---|---|---|
Curver Coolbox 10L | od 50 zł | 8 oferty | ||
Curver Coolbox 20L | od 83 zł | 6 oferty | ||
Curver Coolbox 32L | od 90 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →