Thermobox Coleman Sport Marine Cooler 50 QT (6250A763)
Coleman Sport Marine Cooler 50 QT |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Coleman 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Coleman.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Coleman Sport Marine Cooler 50 QT
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka COLEMAN Xtreme Marine 50QT Biały | 1 000 zł |
Coleman, Lodówka pasywna, 50QT wheeled Marine Cooler | 898 zł |
Lodówka COLEMAN Xtreme Marine 50QT Biały | 1 000 zł |
Lodówka pasywna Coleman 50QT wheeled Marine Cooler | 855 zł |
Lodówka turystyczna Coleman 50QT Wheeled Marine white | WYSYŁKA W 24H | 30 | 855 zł |
pokaż 4 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości torby termicznej Coleman Sport Marine Cooler 50 QT:
- Pokrywa na zawiasach z uchwytami na kubki
PolecamyPorównaj w tabeli →