Термобокси Igloo BMX 52 Quart Cooler
Відео 2Фото 24 |
Igloo BMX 52 Quart Cooler 49 л68 л |
|
Термобокси вміщує 83 банки 0.33 л і зберігає лід протягом 5 днів при зовнішній температурі 32 °C. Термобокс виконаний з прогумованими защіпками і ручкою, металевою вставкою на корпусі для підвищеної міцності, лінійкою для риби.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Igloo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Igloo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Igloo BMX 52 Quart Cooler
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
IGLOO Outdoor BMX 52 lodówka turystyczna niebieski/szary 49 litrów 0005053 | 1 034 zł |
Lodówka Igloo Lodówka Pasywna Igloo BMX 52 Blue 49L | 1 795 zł |
Lodówka turystyczna Igloo BMX 52 49l | 1 078 zł |
Lodówka turystyczna Igloo BMX 52 49l Grey | 1 026 zł |
Lodówka turystyczna Igloo BMX 52 49l Green | 1 161 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Igloo BMX 52 Quart Cooler
Ціни на Igloo BMX 52 Quart Cooler |
---|---|---|---|---|
Igloo BMX 52 Quart Cooler | від 1 026 zł | 10 пропозицій | ||
Igloo BMX 72 Quart Cooler | від 1 202 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →