Термобокси Igloo Playmate Pal
Igloo Playmate Pal 6 л15 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Igloo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Igloo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Igloo Playmate Pal
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Igloo - Playmate Pal mała lodówka podróżna niebieska 66 litra 30 x 21 x 31 | 312 zł |
Lodówka turystyczna Igloo Playmate Pal 6,6L Red | 171 zł |
Igloo Coolers Playmate Pal 6l Rigid Portable Cooler Czerwony | 165 zł |
Lodówka turystyczna Igloo Playmate Pal 6,6L Sneaky Blue | 171 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Igloo Playmate Pal
Ціни на Igloo Playmate Pal |
---|---|---|---|---|
Igloo Playmate Pal | від 165 zł | 10 пропозицій | ||
Igloo Playmate Elite | від 243 zł | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →