Thermobox Igloo BMX 52 Quart Cooler
Wideo 2Zdjęcia 24 |
Igloo BMX 52 Quart Cooler 49 l68 l |
|
Thermobox mieści 83 puszki 0,33L i utrzymuje lód przez 5 dni w temperaturze zewnętrznej 32°C. Thermobox wykonany jest z gumowanych zatrzasków i uchwytu, metalowej wkładki na korpusie dla zwiększenia wytrzymałości, linijki do ryb.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Igloo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Igloo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Igloo BMX 52 Quart Cooler
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IGLOO Outdoor BMX 52 lodówka turystyczna niebieski/szary 49 litrów 0005053 | 1 034 zł |
Lodówka Igloo Lodówka Pasywna Igloo BMX 52 Blue 49L | 1 795 zł |
Lodówka turystyczna Igloo BMX 52 49l | 1 078 zł |
Lodówka turystyczna Igloo BMX 52 49l Grey | 1 026 zł |
Lodówka turystyczna Igloo BMX 52 49l Green | 1 161 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Igloo BMX 52 Quart Cooler
Ceny na Igloo BMX 52 Quart Cooler |
---|---|---|---|---|
Igloo BMX 52 Quart Cooler | od 1 026 zł | 10 oferty | ||
Igloo BMX 72 Quart Cooler | od 1 204 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →