Torba termiczna Outwell Coolbag Puffin (590153)
Outwell Coolbag Puffin |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Outwell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Outwell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Outwell Coolbag Puffin
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Puffin Dark Blue 19 l Torba lodówka OUTWELL 590153 | 142 zł |
Outwell, Torba termoizolacyjna, Puffin dark blue, niebieski, 20l | 141 zł |
Outwell Torba termoizolacyjna Outwell Puffin - dark blue | 99 zł |
Torba termoizolacyjna Outwell Puffin - dark blue 19L | 139 zł |
Outwell Puffin 19l Soft Portable Cooler Czarny | 134 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →