Torba termiczna Outwell Petrel S (928769)
Outwell Petrel S 6 l20 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Outwell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Outwell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Outwell Petrel S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Outwell Petrel S Dark Blue 6 l Torba chłodnicza Dorośli Unisex Szary Jeden | 65 zł |
Outwell, Torba termoizolacyjna, Petrel S, 6L | 75 zł |
Torba termiczna Outwell Petrel Small 6L 590151 dark blue 6L | 78 zł |
TORBA PETREL S-DARK BLUE | 62 zł |
Torba termiczna składana Outwell Petrel S - navy night | 62 zł |
Modyfikacje Outwell Petrel S
Ceny na Outwell Petrel S |
---|---|---|---|---|
Outwell Petrel S | od 62 zł | 6 oferty | ||
Outwell Petrel L | od 74 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →