Torba termiczna Outwell Pelican M (590177)
Outwell Pelican M |
Rodzaj | torba termiczna | Pojemność | 20 l | Utrzymywanie temperatury przez | 12 h | Pasek do noszenia (na ramieniu) | | Wymiary | 31.5x24.5x38 cm | Waga | 1.1 kg | Oficjalna strona | outwell.com | Data dodania do E-Katalog | kwiecień 2021 | Oznaczenie producenta | 590177
|
Torba termiczna ma konstrukcję samopompującą z podwójnym zaworem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Outwell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Outwell.
Kup Outwell Pelican M
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Outwell Torba chłodząca Pelican, M, 20 L, ciemnogranatowaTa torba Pelican samodzielnie napełnia się powietrzem w ciągu kilku sekund, tworząc przestrzeń chłodząca w kształcie pudełka o pojemności 20 litrów. Torba te... Empik.plZłóż skargę | 308 zł | | |
|
| Outwell Torba termiczna Outwell Pelican MTorba termiczna Outwell Pelican M sprawdzi się na wszelkiego rodzaju wyjazdach pod namiot, na działkę, czy też na plażę, pozwalając Ci na utrzymanie ulubionych produktów spożywczych lub napojów w niskiej temperaturze. Sporti.plZłóż skargę | 299 zł | | |
|
| Outwell Pelican 20l Soft Portable Cooler NiebieskiPelican M samonapełnia się w kilka sekund, tworząc fajną torbę w kształcie pudełka, która ma pojemność 25 litrów, czyli o 5 litrów więcej niż Duffle.Kształt pudełka doskonale nadaje się do wyższych przedmiotów, a doskonała funkcja chłodzenia wystarcza na 10–12 godzin.Po użyciu pelikan składa się na płasko, co ułatwia przechowywanie i transport.Kons... więcejtrukcja samonapełniająca się z podwójnym zaworem.Napełnia się w 3 5 sekund.Prosta szybka deflacja. (Izolacja przetestowana zgodnie z BS EN12546 2: 2000 pozostaje chłodna przez 15 godzin przy użyciu 800 ml bloku lodu).Wodoodporna wyściółka ułatwiająca czyszczenie Duży otwór w kształcie litery U.Podwójne uchwyty do przenoszenia.Regulowany pasek na ramię.Małe płaskie opakowanie ze zintegrowanym paskiem kompresyjnym do przechowywania.Tkanina: 100% poliester 50D, podszewka z srebrnej folii aluminiowej.Waga: 1,1 kg. TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 234 zł | | |
|
| Outwell Pelican M 25l Soft Portable Cooler Biały,SzarySam Pelican M nadmuchuje się w ciągu kilku sekund, tworząc woreczek w kształcie pudełka, który ma pojemność 25 l, o dodatkowe 5 l więcej niż w przypadku Duffle. Kształt pudełka jest doskonały dla wyższych przedmiotów, a doskonała funkcja chłodzenia trwa 10 12 godzin. Po użyciu Pelican składa się na płasko, co ułatwia przechowywanie i transport.... więcejFUNKCJE: Konstrukcja samozasysająca z podwójnym zaworem. Nadmuchuje za 3 5 sekund. Prosta szybka deflacja. Testy izolacji przeprowadzone zgodnie z normą BS EN12546 2: 2000 zachowują chłód przez 15 godzin przy użyciu 800 ml Outwell Ice Block. Wodoodporna wkładka do łatwego czyszczenia. Duży otwór w kształcie litery U. Podwójne uchwyty do przenoszenia. Regulowany pasek na ramię. Mały płaski rozmiar opakowania ze zintegrowanym paskiem kompresyjnym do przechowywania. Rozmiar: 31,5 x 24,5 x 38 cm (szer. X głęb.). Tkanina: 50D 100% poliester, srebrna podszewka z folii aluminiowej. TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 231 zł | | |
Modyfikacje Outwell Pelican M
Ceny na Outwell Pelican M |
---|
| Outwell Pelican M | | od 231 zł | 5 oferty |
| Outwell Pelican L | | od 349 zł | 3 oferty |
Dynamika cen dla Outwell Pelican M