Torba termiczna Reisenthel Cooler-Backpack L
Zdjęcia 16 |
Reisenthel Cooler-Backpack L |
|
z tyłu 2 regulowane uchwyty umożliwiające funkcję plecaka.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Reisenthel Cooler-Backpack L
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Reisenthel Torba podróżna LI4073 Signature Navy One Size LJ4073 | 144 zł |
Reisenthel Torba/plecak cooler-backpack navy | 172 zł |
torba/plecak cooler-backpack navy | 172 zł |
Reisenthel Torba podróżna LI4005 Navy One Size LJ4005 | 164 zł |
reisenthel Cooler plecak 43 cm czarny jeden rozmiar Nowoczesny LJ7003 | 198 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →