Термосумка Reisenthel Cooler-Backpack L
Фото 16 |
Reisenthel Cooler-Backpack L |
|
2 ручки, що регулюються ззаду для функції рюкзака.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Reisenthel Cooler-Backpack L
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Reisenthel Torba podróżna LI4073 Signature Navy One Size LJ4073 | 144 zł |
Reisenthel Torba/plecak cooler-backpack navy | 172 zł |
torba/plecak cooler-backpack navy | 172 zł |
Reisenthel Torba podróżna LI4005 Navy One Size LJ4005 | 164 zł |
reisenthel Cooler plecak 43 cm czarny jeden rozmiar Nowoczesny LJ7003 | 198 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →