Torba termiczna Campingaz Jasmin Maximax 17 (2000038330)
Zdjęcia 7 |
Campingaz Jasmin Maximax 17 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Campingaz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Campingaz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Campingaz Jasmin Maximax 17
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Campingaz Jasmin Maximax torba termiczna pojemność 17L chłodzenie do 11 go | 121 zł |
Torba termiczna CAMPINGAZ Maximax (17 litrów) | 135 zł |
Campingaz Maximax Jasmin 17l | 135 zł |
Torba termiczna CAMPINGAZ Maximax (17 litrów) | 135 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →