Torba termiczna Campingaz Fold’N Cool Classic 5 (2000011722)
Zdjęcia 21 |
Campingaz Fold’N Cool Classic 5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Campingaz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Campingaz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości torby termicznej Campingaz Fold’N Cool Classic 5:
- Przednia kieszeń
Modyfikacje Campingaz Fold’N Cool Classic 5
Ceny na Campingaz Fold’N Cool Classic 5 |
---|---|---|---|---|
Campingaz Fold’N Cool Classic 5 | od 65 zł | 2 oferty | ||
Campingaz Fold’N Cool Classic 10 | od 83 zł | 2 oferty | ||
Campingaz Fold’N Cool Classic 30 | od 113 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →