Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J5340DW
Zdjęcia 5 |
Brother MFC-J5340DW
2022 rokMFC (urządzenie wielofunkcyjne z faksem)LANWi-Fi DirectAirPrintfaksdruk dwustronnyautomatyczne skanowanie
Rodzaj:kolorowe, kolory 4, atramentowa
Format:A3
Podłączenie:USB B, LAN, Wi-Fi 5 (802.11aс)
Rozdzielczość druku:4800x1200 dpi
Skanowanie:1200х2400 dpi
Druk mono:28 str./min
Druk w kolorze:28 str./min
Liczba wkładów:4 szt.
Wszystkie dane techniczne
Kup Brother MFC-J5340DW
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brother MFC-J5340DW urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1 kolor biały średni kasBiznesowe urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1 z automatycznym drukiem dwustronnym do DIN A4
Zamknięta kaseta na 250 arkuszy i po... więcejdajnik pojedynczych arkuszy zapewniają miejsce na dokumenty o formacie do DIN A3
Doskonała prędkość drukowania do 28 stron/min. (zgodnie z normą ISO/IEC 24734) oraz wysokiej jakości wydruki dzięki atramentowi pigmentowemu
Producent : 3 lata. Warunki można znaleźć w sekcji "Więcej informacji technicznych". Twoje ustawowe prawa gwarancyjne pozostają nienaruszone
Zakres dostawy: Brother MFC-J5340DW, 4 x wkłady rozruchowe (BK/C/M/Y) po ok. 375 stron (zgodnie z ISO/IEC 24711), kabel sieciowy, instrukcja instalacji (może nie być dostępna w języku polskim). Kabel do transmisji danych nie wchodzi w zakres dostawy.
Kompatybilne urządzenia: tablety
Technologia łączności: USB Amazon.plZłóż skargę | 935 zł |
Brother MFC-J5340DW A3 All in One Drukarka atramentowa Wielofunkcyjne z faDrukarka wielofunkcyjna, kolorowy, strumieniowa, A3 (no?nik), do 25 str/min (kopiowanie), do 28 str/min (drukowanie), 250 ark... więcejusze, 14.4 Kbps, USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n), host USB Proshop.plZłóż skargę | 988 zł |
Drukarka A3 Brother Mfc-J5340Dw Wifi Duplex Adf FaxUrządzenie wielofunkcyjne BROTHER Mfc-J5340Dw Urządzenie wielofunkcyjne, znane również jako urządzenie All-in-One lub MFP (Mu... więcejlti-Function Printer), to urządz... EmpikZłóż skargę | 999 zł |
Urządzenie Wielofunkcyjne Brother Multifunctional printer MFC-J5340DW Colo | 1 100 zł |
Drukarka wielofunkcyjna Brother MFC-J5340DW Kolor, drukarka atramentowa, 4 | 1 084 zł |
Brother Mfcj5340dw Multifunction Printer Biały One Size / EU PlugWtyczka UE.Urządzenie działa tylko w językach hiszpańskim i portugalskim.Pr tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 983 zł |
Drukarka A3 Brother Mfc-J5340Dw Wifi Duplex Adf FaxUrządzenie wielofunkcyjne BROTHER Mfc-J5340Dw Urządzenie wielofunkcyjne, znane również jako urządzenie All-in-One lub MFP (Mu... więcejlti-Function Printer), to urządz... EmpikZłóż skargę | 985 zł |
Seria Brother MFC (urządzenie wielofunkcyjne z faksem)Porównaj w tabeli →
od 829 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, faks
od 2 737 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 269 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks, niski poziom hałasu
od 1 493 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks, niski poziom hałasu
od 935 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 148 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 999 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, faks
od 759 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 64 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 069 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks, niski poziom hałasu
od 679 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, AirPrint, faks
od 1 799 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
od 2 279 zł
kolorowe, laserowa, A4, druk 600х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, NFC, faks
od 1 358 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 925 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
od 2 395 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
od 1 201 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 64 MB, LAN, faks, niski poziom hałasu
od 3 164 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
od 1 185 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks, niski poziom hałasu
od 1 060 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, faks
od 3 287 zł
kolorowe, kolory 4, LED, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 787 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 122 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 579 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, skanowanie 1200х1200 dpi, RAM 128 MB, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 251 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, druk zdjęć, skanowanie 1200х2400 dpi, AirPrint, bez wyświetlacza, niski poziom hałasu
od 519 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х1200 dpi, RAM 16 MB
od 2 698 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, czytnik kart pamięci
od 635 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х1200 dpi, RAM 32 MB
od 469 zł
kolorowe, kolory 6, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, druk zdjęć, skanowanie 2400x4800 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint, czytnik kart pamięci, niski poziom hałasu
od 1 669 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 1024 MB, szybki procesor, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, hDD, 4 GB
od 1 726 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 1024 MB, szybki procesor, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, hDD, 4 GB
od 1 173 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 5760x1440 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 600 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 4800x1200 dpi, druk zdjęć, skanowanie 600х1200 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint, bez wyświetlacza