Ekspres do kawy Bosch Tassimo Happy TAS 1001 różowy
Zdjęcia 5 |
Bosch Tassimo Happy TAS 1001 |
|
Technologia T DISC — napój jest rozpoznawany za pomocą kodów kreskowych, nałożonego na kapsułki. Urządzenie określa ilość wody, czas i temperaturę parzenia, aby uzyskać możliwie pełnym smaku.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Bosch Tassimo Happy TAS 1001:
- Wskaźnik odkamieniania
- Brak wskaźnika wody
- Automatyczne wyłączanie
- Taca ociekowa o regulowanej wysokości
Modyfikacje Bosch Tassimo Happy TAS 1001
Ceny na Bosch Tassimo Happy TAS 1001 |
---|---|---|---|---|
Bosch Tassimo Happy TAS 1007 beżowy | od 180 zł | 7 oferty | ||
Bosch Tassimo Happy TAS 1006 biały | od 282 zł | 3 oferty | ||
Bosch Tassimo Happy TAS 1002 czarny | od 120 zł | 16 oferty | ||
Bosch Tassimo Happy TAS 1003 czerwony | od 151 zł | 2 oferty | ||
Bosch Tassimo Happy TAS 1001 różowy | od 151 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →