Młotowiertarka Bosch GBH 2-28 Professional 0611267501
Zdjęcia 3 |
Bosch GBH 2-28 Professional 0611267501
walizkawalizka L-BOXX
Tryby pracy:wiercenie udarowe, bez udaru, dłutowanie
Moc:880 W
Energia udaru:3.2 J
Liczba udarów:4000 ud/min
Prędkość biegu jałowego:900 obr./min
Rodzaj uchwytu:SDS+
Zasilanie:sieciowe (230 V)
Waga:2.9 kg
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne GBH 2-28 Professional 0611267501
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GBH 2-28 Professional 0611267501
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GBH 2-28 - Młot udarowo-obrotowy z uchwytem SDS plus (0 | 1 384 zł |
Młot udarowo-obrotowy BOSCH Professional GBH 2-28 0611267501 | 1 310 zł |
Bosch Bosch Młotowiertarka z opcją kucia 880w 3,2j l-boxx gbh 2-28 | 1 438 zł |
Młot udarowo-obrotowy BOSCH Professional GBH 2-28 0611267501 | 1 310 zł |
Młotowiertarka BOSH B0611267501 | 1 209 zł |
Modyfikacje Bosch GBH 2-28 Professional 0611267501
Ceny na Bosch GBH 2-28 Professional 0611267501 |
---|---|---|---|---|
Bosch GBH 2-28 Professional 0611267500 | od 992 zł | 8 oferty | ||
Bosch GBH 2-28 Professional 0611267501 | od 1 209 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →