Перфоратор Bosch GBH 2-28 Professional 0611267501
Фото 3 |
Bosch GBH 2-28 Professional 0611267501
кейскейс L-BOXX
Режими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Потужність:880 Вт
Енергія удару:3.2 Дж
Число ударів:4000 уд/хв
Оберти холостого ходу:900 об/хв
Тип патрона:SDS+
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Вага:2.9 кг
Всі характеристики
Характеристики GBH 2-28 Professional 0611267501
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GBH 2-28 Professional 0611267501
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional GBH 2-28 - Młot udarowo-obrotowy z uchwytem SDS plus (0 | 1 384 zł |
Młot udarowo-obrotowy BOSCH Professional GBH 2-28 0611267501 | 1 310 zł |
Bosch Bosch Młotowiertarka z opcją kucia 880w 3,2j l-boxx gbh 2-28 | 1 438 zł |
Młot udarowo-obrotowy BOSCH Professional GBH 2-28 0611267501 | 1 310 zł |
Młotowiertarka BOSH B0611267501 | 1 209 zł |
Модификації Bosch GBH 2-28 Professional 0611267501
Ціни на Bosch GBH 2-28 Professional 0611267501 |
---|---|---|---|---|
Bosch GBH 2-28 Professional 0611267500 | від 992 zł | 8 пропозицій | ||
Bosch GBH 2-28 Professional 0611267501 | від 1 209 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →