Podkaszarka Bosch ART 30 06008A5400
Wideo 4Zdjęcia 5 |
Bosch ART 30 06008A5400
Silnik:elektryczny (sieć)
Moc:550 W
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:30 cm
Waga:2.8 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne ART 30 06008A5400
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch ART 30 06008A5400
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch ART 30 podkaszarka do trawy szpula z podwójną żyłką kabłąk chroniący | 328 zł |
Bosch ART 30 DO-EO-POD-BOS-001 | 389 zł |
Podkaszarka elektryczna BOSCH ART 30 06008A5400 | 380 zł |
Bosch Professional Art 30 Electric Grass Trimmer Zielony One Size / EU Plu | 421 zł |
Bosch Kosa żył.elektr. art 30 550w 30cm | 433 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości kosiarki Bosch ART 30 06008A5400:
- Regulacja długości drążka - 80-115 cm
Modyfikacje Bosch ART 30 06008A5400
Ceny na Bosch ART 30 06008A5400 |
---|---|---|---|---|
Bosch ART 24 06008A5800 | od 218 zł | 10 oferty | ||
Bosch ART 27 06008A5200 | od 250 zł | 5 oferty | ||
Bosch ART 30 06008A5400 | od 328 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →