Kosiarka Bosch UniversalRotak 550 06008B9105 (06008B9105)
Zdjęcia 4 |
Bosch UniversalRotak 550 06008B9105
Silnik:elektryczny (sieć)
Moc:1300 W
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:37 cm
Wysokość koszenia:od 25 mm, do 70 mm
Pojemnik na trawę:40 l
Waga:13.5 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne UniversalRotak 550 06008B9105
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch UniversalRotak 550 06008B9105
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Bosch Kosiarka universal rotak 550 1300w 37cm | 1 216 zł |
Kosiarka elektryczna Bosch Universal Rotak 550 (06008B9105) | 1 150 zł |
BOSCH.KOSIARKA UNIVERSAL ROTAK 550 1300W 37cm | 1 094 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →