Газонокосарка Stiga Combi 340c (294380068/ST2)
Фото 18 |
Мережева електрична газонокосарка потужністю 1600 Вт призначена для стрижки газонів на ділянках площею до 600 м². Корпус зроблений із міцного поліпропілену, що витримує зіткнення із перешкодами або удари каменем. Під ним ховається роторна ріжуча система зі сталевим дволопатевим ножем. При косіння галявин газонокосарка Stiga Combi 340c стриже траву смугами по 38 см і збирає зрізану рослинність у 40-літровий м'який травозбірник.
Замість травозбірника можна встановити заглушку для мульчування, яка входить у комплект, щоб газонокосарка подрібнювала скошену траву на невеликі шматочки, перетворюючи зелену масу на мульчу — органічне добриво, що сприяє зростанню газону. Висота косіння регулюється в діапазоні від 25 до 75 мм за допомогою 6-ступінчастого механізму, який синхронно (одночасно і однаково на всіх колесах) піднімає або опускає корпус при переміщенні важеля. Задня ручка регулюється по висоті. Кнопки включення двигуна є під лівою та правою рукою. Вага апарату складає 13 кг.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stiga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stiga.
Купити Stiga Combi 340c
Stiga Kosiarka elektryczna Combi 340c 1600 W szerokość cięcia maks 38 cm c | 954 zł |
Kosiarka Stiga Combi 340c 1600W | 1 035 zł |
Kosiarka elektryczna, Stiga, COMBI 340C | 1 035 zł |
Kosiarka elektryczna Stiga COMBI 340C | 1 099 zł |
Stiga Combi 340c (294380068/ST2) | 699 zł |