Kosiarka automatyczna Bosch Indego M 700 06008B0203
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Bosch Indego M 700 06008B0203
Silnik:elektryczny (akumulator)
Akumulator:18 V, 2.5 Ah, 1 szt.
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:19 cm
Wysokość koszenia:od 30 mm, do 50 mm
Waga:7.6 kg
Funkcja Logicut pomoże robotowi zapamiętać kształt, rozmiar trawnika i wszystkie niuanse na jego terenie. Dzięki funkcji automatycznego kalendarza robot samodzielnie określa i ustawia najbardziej wydajny cykl koszenia. Czas koszenia można również regulować ręcznie.
Indego 700 jest standardem, podczas gdy Indego M+ 700 Connect jest wyposażony w dodatkowe sterowanie smartfonem.
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Indego M 700 06008B0203
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch Indego M 700 06008B0203
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Kosiarka automatyczna Indego M 700, 700 m² | 4 961 zł |
Bosch Professional Indego M 700 Robotic Lawn Mower Posrebrzany 06008B0203 | 5 010 zł |
Robot koszący kosiarka automatyczna Bosch Indego M 700 | 4 330 zł |
Robot koszący BOSCH Indego M 700 | Bezpłatny transport | Raty | 4 026 zł |
Robot koszący BOSCH Indego M 700 | Bezpłatny transport | 4 026 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości kosiarki Bosch Indego M 700 06008B0203:
- W zestawie 175 m przewodu ograniczającego oraz kołki mocujące - 240 szt.
PolecamyPorównaj w tabeli →