Wanna Besco Mia 140x140 cm
Besco Mia 140x140 |
|
Wanna posiada siedzisko, które może służyć również jako półka na akcesoria prysznicowe
Dodatkowo można go uzupełnić ramką
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Mia 140x140 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna narożna Besco Mia 140x140 cm symetryczna biały połysk WAM-140- | 1 489 zł |
BESCO WAM-140-NS MIA wanna symetryczna | 1 494 zł |
Besco Mia 140x140cm wanna narożna + obudowa + syfon #WAM-140-NS/OAM-140-NS | 1 891 zł |
Besco Mia 140x140cm wanna narożna + obudowa CZARNY mat + syfon czarny #WAM | 2 033 zł |
PMD Piramida Besco Mia Wanna symetryczna 140x140 cm, biała WAM-140-NS - od | 1 314 zł |
Modyfikacje Besco Mia
Ceny na Besco Mia |
---|---|---|---|---|
Besco Mia 120x120 cm | od 1 080 zł | 5 oferty | ||
Besco Mia 130x130 cm | od 1 167 zł | 4 oferty | ||
Besco Mia 140x140 cm | od 1 314 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →