Zestaw noży Berlinger Haus Aquamarine BH-2537
Zdjęcia 17 |
Berlinger Haus Aquamarine BH-2537 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Aquamarine BH-2537
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZESTAW 5 NOŻY KUCHENNYCH Z LISTWĄ BERLINGER HAUS BH-2537 AQUAMARINE | 92 zł |
Zestaw noży BERLINGER HAUS Metallic Line Aquamarine Edition BH-2537 (6 ele | 131 zł |
ZESTAW 5 NOŻY KUCHENNYCH BERLINGER HAUS BH-2537 | 115 zł |
Berlinger Haus ZESTAW 5 NOŻY KUCHENNYCH Z LISTWĄ BERLINGER HAUS BH-2537 AQ | 121 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →