Monitor BenQ BL2480 24 "
Zdjęcia 9 |
Niedrogi model o uniwersalnych cechach charakteru, oparty na matrycy typu AH-IPS (6 bitów + FRC) o rozdzielczości FullHD (1920 × 1080 pikseli). Model wykorzystuje podświetlenie W-LED bez użycia modulacji SHI. Maksymalna jasność ekranu deklarowana jest na poziomie 250 cd / m², statyczny współczynnik kontrastu 1000: 1, a kąty widzenia są takie same jak standardowe - 178 ° na wszystkich frontach.
Czujniki światła otoczenia są umieszczone na błyszczącej półce na „nodze”, a monitor umożliwia również regulację poziomu niebieskiego w celu zmniejszenia stresu wizualnego podczas długich spotkań przed ekranem. BenQ BL2480 komunikuje się ze źródłami wideo lub innymi urządzeniami poprzez „pajęczyny” przez złącza VGA (analogowe), Display Port i HDMI (cyfrowe). W dodatkowych atutach model ma kilka wbudowanych głośników stereo - są to dwa skromne głośniki o mocy 1 W. Na szczególny szacunek zasługuje przemyślane zarządzanie kablami: przewody są niezawodnie ukryte wewnątrz kolumny wsporczej monitora. Nawiasem mówiąc, zamiast tego można go zawiesić na ścianie za pomocą wspornika VESA o standardowym rozmiarze 100x100 mm.
Kup BenQ BL2480 24 "
Wszystkie ceny 12 →Benq Monitor BL2480 23.8 cale LED 5ms/1000:1/IPS/HDMI UPBEN24LBL24801 | 788 zł |
Monitor BENQ BL2480 23.8" 1920x1080px IPS | 778 zł |
Benq Monitor BL2480 23.8 cale LED 5ms/1000:1/IPS/HDMI 44519 | 863 zł |
Monitor BENQ BL2480 23.8" 1920x1080px IPS | 777 zł |
Benq Monitor BL2480 23.8 cale LED 5ms/1000:1/IPS/HDMI 44519 | 787 zł |
Modyfikacje BenQ BL2480
Ceny na BenQ BL2480 |
---|---|---|---|---|
BenQ BL2480 24 " | od 560 zł | 13 oferty | ||
BenQ BL2780 27 " | od 615 zł | 13 oferty |