Monitor Asus VP247HAE 24 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Asus VP247HAE 24 " czarny
2020 rok
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus VP247HAE 24 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor ASUS VP247HAE, 23.6', VA, 5 ms, 16:9, 1920x1080 | 599 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! asus Monitor 24 VP247HAE - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 1 309 zł |
Monitor Asus 23,6" FHD LED VA HDMI VGA Czarny | 599 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →