Monitor Asus VA249HE 24 " czarny
Zdjęcia 4 |
Asus VA249HE 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:76 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus VA249HE 24 " czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
24" ASUS VA249HE - 1920x1080 (FHD) - VA - 5 ms - Monitor | 485 zł |
Monitor Asus VA249HE (90LM02W5-B01370) | 673 zł |
ASUS VA249HE 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD 90LM02W1-B02370 | 428 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! asus Monitor 23.8 cala VA249HE FHD VA 5ms VGA HDMI - P | 653 zł |
Asus Eye Care Va249he 23.8´´ Full Hd Wled Monitor Czarny One Size / EU Plu | 476 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! asus Monitor 24' VA249HE - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 585 zł |
ASUS VA249HE 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD 90LM02W1-B02370 | 428 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →