Płyta główna Asus TUF GAMING B660M-PLUS D4
Wideo 11Zdjęcia 8 |
Kompaktowa gamingowa płyta główna w formacie microATX oparta na średniej klasy chipsecie AMD B660 z gniazdem procesora Intel LGA 1700, obsługą magistrali PCI-E piątej generacji oraz protokołu Thunderbolt. Jest przedstawicielem słynnej linii The Ultimate Force kładącej nacisk na gamingowe możliwości i trwałość. W szczególności do jego stworzenia wykorzystano ulepszoną bazę elementarną (kondensatory ze stałym elektrolitem polimerowym, ciche dławiki ferrytowe w obudowie, zespoły MOSFET o niskiej rezystancji), a niezawodny 11-fazowy podsystem zasilania z dodatkowym chłodzeniem VRM ma na celu przetaktowanie dość wydajnego wielowątkowy procesor Core i7/level i9.
Asus TUF GAMING B660M-PLUS D4 jest pozycjonowany przez producenta jako rozwiązanie ze średniej półki cenowej, które może stać się podstawą wysokowydajnego systemu do gier opartego na hybrydowych procesorach Intel Core Alder Lake 12. generacji. Płyta wyposażona jest w 4 sloty umożliwiające instalację szybkich modułów pamięci w standardzie DDR4-5333 o łącznej pojemności do 128 GB.
Posiada dwa porty M.2 z dodatkowym chłodzeniem do podłączenia szybkich dysków SSD NVMe i 4 złącza SATA3 do bardziej tradycyjnych konwencjonalnych dysków SSD i HDD. Duży zapas złączy do montażu dodatkowego chłodzenia oraz obsługa systemu synchronizacji podświetlenia Asus Aura Sync pozwala na złożenie na bazie tej płyty wysokowydajnego systemu ze spektakularnym oświetleniem i wydajnym chłodzeniem wodą/powietrzem.
Kup Asus TUF GAMING B660M-PLUS D4
Płyta główna ASUS Tuf Gaming B660M-Plus D4 TUFGAMINGB660M-PLUSD | 799 zł |
Płyta główna Asus TUF GAMING B660M-PLUS D4 | 922 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Płyta główna ASUS TUF GAMING B660M-PLUS D4 - PACZKOM | 895 zł |
Asus Tuf B660m-plus D4 Motherboard Czarny 90MB1940-M0EAY0 | 964 zł |
Modyfikacje Asus TUF GAMING B660M-PLUS D4
Ceny na Asus TUF GAMING B660M-PLUS D4 |
---|---|---|---|---|
Asus TUF GAMING B660M-PLUS D4 | od 799 zł | 4 oferty | ||
Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI D4 | od 741 zł | 6 oferty | ||
Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI | od 836 zł | 7 oferty |