Monitor Asus ProArt PA329C 32 " czarny
Wideo 8Zdjęcia 7 |
Zamknij
Menu
Asus ProArt PA329C 32 " czarny
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ProArt PA329C 32 " czarny
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
32" ASUS ProArt PA329C - 3840x2160 (4k / UHD) - IPS - 60W USB HUB - HDR1032 monitor od ASUS z rozdzielczo?? na 3840x2160 (4k / UHD), IPS-Panel & 60W USB HUB Specyfikacja Rozdzielczo??: 3840x2160 (4k... więcej/ UHD) Cz?stotliwo?? od?wie?ania: 60Hz Szybko?? reakcji: 5ms (GTG) Rodzaj panelu: IPSHighlights HDR10 USB HUB (60W) 98% DCI-P3, 100% Adobe RGB, Rec. 2020 SupportASUS ProArt monitor with factory pre-calibrated gray-scale tracking technology to guarantee the ?E color difference value is less than 2. Proshop.plZłóż skargę | 4 158 zł |
ASUS ProArt PA329C MON-LCD-ASU-0274ASUS ProArt Display PA329C 4K HDR Profesjonalny Monitor Monitor z 32-calową matrycą IPS o rozdzielczości 4K, niesamowitym wsp... więcejółczynnikiem kontrastu (ASCR) na poziomie 100 000 000:1 oraz szerokim kątem oglądania 178° Wyświetlanie treści w HDR-10 z certyfikacją VESA DisplayHDR 600 gwarantuje wrażenia o niesamowitym poziomie realizmu Wyjątkowo szeroka paleta kolorów z pokryciem przestrzeni barwnej DCI-P3 w 98%, Adobe RGB w 100%, sRGB w 100% oraz Rec. 2020 w 84%, a ponadto fabryczna kalibracja dla doskonałej precyzji wyświetlania barw (ΔE Technologia kalibracji ASUS ProArt™ oferuje 14-bitową tablicę referencyjną (LUT), funkcję wyrównania jednolitości obrazu, a także możliwość zapisywania profilów kolorystycznych w monitorze Gniazda I/O: Łączność DP przez USB-C™ z funkcją dostarczania zasilania 60 W, DisplayPort, HDMI, koncentrator USB 3.0 ProArt PA329C Profesjonalny Monitor Ekstremalna jasność, najwyższy kontrast ASUS ProArt™ PA329C 4K UHD HDR to profesjonalny monitor zaprojektowany dla zawodowych grafików i zapewniający dokładne odwzorowanie barw i wspaniałe kolory. PA329C idealnie nadaje się do obróbki wideo na najwyższym poziomie, dzięki szerokiej palecie kolorów z pokryciem przestrzeni barwnej Rec.709 w 100% oraz Adobe RGB w 100% – dla wyjątkowej wierności odwzorowywania barw. Jasność na poziomie nawet 600 nitów oraz zgodność z certyfikacją VESA DisplayHDR 600 sprawiają, że monitor ten zapewnia wrażenia zbliżone do realnego świata. ProArt PA329C jest wyposażony w gniazdo USB-C™ obsługujące transfery danych, połączenia DisplayPort oraz funkcję dostarczania zasilania z mocą 60 W. Zaawansowana technologia kalibracji ProArt™ oraz fabrycznie Jaśniejszy obraz i bardziej realistyczne wrażenia podczas oglądania ProArt PA329C dysponuje 32-calową matrycą 4K HDR ze 138 pikselami na cal (PPI), co zapewnia Ci cztery razy wyższą gęstość pikseli i nawet o 300% większą powierzchnię ekranową niż inne monitory Full HD o podobnej wielkości. Wyświetlanie HDR-10 z certyfikacją VESA DisplayHDR 600 oznacza zwiększenie kontrastu pomiędzy najjaśniejszymi i najciemniejszym Komputronik.plZłóż skargę | 3 849 zł |
Monitor ASUS ProArt PA329C 32" 3840x2160px IPSASUS ProArt™ PA329C 4K UHD HDR to profesjonalny monitor zaprojektowany dla zawodowych grafików i zapewniający dokładne odwzor... więcejowanie barw i wspaniałe kolory. PA329C idealnie nadaje się do obróbki wideo na najwyższym poziomie, dzięki szerokiej palecie kolorów z pokryciem przestrzeni barwnej Rec.709 w 100% oraz Adobe RGB w 100% – dla wyjątkowej wierności odwzorowywania barw. Jasność na poziomie nawet 600 nitów oraz zgodność z certyfikacją VESA DisplayHDR 600 sprawiają, że monitor ten zapewnia wrażenia zbliżone do realnego świata. Electro.plZłóż skargę | 3 849 zł |
ASUS 32' PA329C 90LM02CC-B02370 Czarny | 3 621 zł |
ASUS ProArt PA329C 81,3 cm (32") 3840 x 2160 px 4K 90LM02CC-B02370ASUS (90LM02CC-B02370) ASUS ProArt PA329C 81,3 cm (32") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD monitor LCD Czarny... Senetic.plZłóż skargę | 4 253 zł |
pokaż 17 ofert
Seria Asus ProArt (do projektowania)
od 2 349 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 16 299 zł
wydajny, 16 ", dotykowy, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Hz, Core i9, 13980HX, 1.6 GHz, RAM 64 GB, DDR5, brak możliwości rozbudowy pamięci RAM, RTX 3000 Ada, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, obsługa VR, czytnik linii papilarnych, FaceID, 2.4 kg
od 1 577 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 884 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, CalMAN Verified
od 940 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, CalMAN Verified
od 5 479 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, CalMAN Verified
od 1 235 zł
24.1 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 327 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, CalMAN Verified
od 3 220 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 2 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 264 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), czas reakcji 5 ms, 75 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB 3.1, głośniki, CalMAN Verified
od 2 899 zł
do grafiki, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 3 264 zł
do grafiki, 34.1 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 050 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, CalMAN Verified
od 2 949 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 3 621 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki, HDR
od 2 999 zł
do grafiki, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 096 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 10 738 zł
26.9 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 0.1 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 8 260 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, USB 3.1, głośniki, HDR
od 2 800 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, USB 3.1, głośniki, HDR
Wideo recenzje
Asus ProArt PA329C Calibration issue #2
28 stycznia 2022815 przegląd
Asus ProArt PA329CV 4K Monitor Review (3 Months Later) - Spot On Color Accuracy & Affordable!
12 marca 202252 054 przegląd
Asus ProArt PA329CV Monitor Review
20 maja 202219 907 przegląd
Asus ProArt PA329C Calibration issue #1
28 stycznia 2022724 przegląd
Asus ProArt PA329C Calibration issue #3
28 stycznia 2022262 przegląd
ASUS ProArt PA329C Monitor - Unboxing & Review (2 Weeks Use/First Impressions)
23 listopada 202051 141 przegląd
✅Asus ProArt PA329C 32 vs LG UltraGear 27GN950-B Monitor Comparison-Which Should You Buy??
1 listopada 20221 283 przegląd
Asus ProArt Display PA329CV monitor 4K Review
9 czerwca 20228 688 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 4 000 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR
od 3 893 zł
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki
od 4 331 zł
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR
od 2 999 zł
do grafiki, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 2 899 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa
od 2 899 zł
do grafiki, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 4 219 zł
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 3 248 zł
do grafiki, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, Pantone Validated
od 2 949 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 3 304 zł
do grafiki, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, HDR, TÜV Rheinland
od 4 073 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 14 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB C, USB 3.1
od 4 000 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, czytnik kart pamięci, KVM-przełącznik, HDR