Монітор Asus ProArt PA329C 32 " чорний
Відео 8Фото 7 |
Закрити
Шапка
Asus ProArt PA329C 32 " чорний
Діагональ:32 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ProArt PA329C 32 " чорний
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
32" ASUS ProArt PA329C - 3840x2160 (4k / UHD) - IPS - 60W USB HUB - HDR1032 monitor od ASUS z rozdzielczo?? na 3840x2160 (4k / UHD), IPS-Panel & 60W USB HUB Specyfikacja Rozdzielczo??: 3840x2160 (4k... ще/ UHD) Cz?stotliwo?? od?wie?ania: 60Hz Szybko?? reakcji: 5ms (GTG) Rodzaj panelu: IPSHighlights HDR10 USB HUB (60W) 98% DCI-P3, 100% Adobe RGB, Rec. 2020 SupportASUS ProArt monitor with factory pre-calibrated gray-scale tracking technology to guarantee the ?E color difference value is less than 2. Proshop.plПоскаржитись | 4 133 zł |
ASUS ProArt PA329C MON-LCD-ASU-0274ASUS ProArt Display PA329C 4K HDR Profesjonalny Monitor Monitor z 32-calową matrycą IPS o rozdzielczości 4K, niesamowitym wsp... щеółczynnikiem kontrastu (ASCR) na poziomie 100 000 000:1 oraz szerokim kątem oglądania 178° Wyświetlanie treści w HDR-10 z certyfikacją VESA DisplayHDR 600 gwarantuje wrażenia o niesamowitym poziomie realizmu Wyjątkowo szeroka paleta kolorów z pokryciem przestrzeni barwnej DCI-P3 w 98%, Adobe RGB w 100%, sRGB w 100% oraz Rec. 2020 w 84%, a ponadto fabryczna kalibracja dla doskonałej precyzji wyświetlania barw (ΔE Technologia kalibracji ASUS ProArt™ oferuje 14-bitową tablicę referencyjną (LUT), funkcję wyrównania jednolitości obrazu, a także możliwość zapisywania profilów kolorystycznych w monitorze Gniazda I/O: Łączność DP przez USB-C™ z funkcją dostarczania zasilania 60 W, DisplayPort, HDMI, koncentrator USB 3.0 ProArt PA329C Profesjonalny Monitor Ekstremalna jasność, najwyższy kontrast ASUS ProArt™ PA329C 4K UHD HDR to profesjonalny monitor zaprojektowany dla zawodowych grafików i zapewniający dokładne odwzorowanie barw i wspaniałe kolory. PA329C idealnie nadaje się do obróbki wideo na najwyższym poziomie, dzięki szerokiej palecie kolorów z pokryciem przestrzeni barwnej Rec.709 w 100% oraz Adobe RGB w 100% – dla wyjątkowej wierności odwzorowywania barw. Jasność na poziomie nawet 600 nitów oraz zgodność z certyfikacją VESA DisplayHDR 600 sprawiają, że monitor ten zapewnia wrażenia zbliżone do realnego świata. ProArt PA329C jest wyposażony w gniazdo USB-C™ obsługujące transfery danych, połączenia DisplayPort oraz funkcję dostarczania zasilania z mocą 60 W. Zaawansowana technologia kalibracji ProArt™ oraz fabrycznie Jaśniejszy obraz i bardziej realistyczne wrażenia podczas oglądania ProArt PA329C dysponuje 32-calową matrycą 4K HDR ze 138 pikselami na cal (PPI), co zapewnia Ci cztery razy wyższą gęstość pikseli i nawet o 300% większą powierzchnię ekranową niż inne monitory Full HD o podobnej wielkości. Wyświetlanie HDR-10 z certyfikacją VESA DisplayHDR 600 oznacza zwiększenie kontrastu pomiędzy najjaśniejszymi i najciemniejszym Komputronik.plПоскаржитись | 3 849 zł |
ASUS Monitor PA329C 32inch UHD IPS 3xHDMI DP 5xUSB 90LM02CC-B03370ASUS (90LM02CC-B03370) ASUS Monitor PA329C 32inch UHD IPS 3xHDMI DP 5xUSB USB-Cx1... Senetic.plПоскаржитись | 4 503 zł |
Monitor Asus ProArt PA329C (90LM02CC-B03370) | 3 849 zł |
ASUS 32' PA329C 90LM02CC-B02370 Czarny | 3 849 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Asus ProArt (для дизайну)
від 2 349 zł
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 16 299 zł
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 64 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, RTX 3000 Ada, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 1 575 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 1 955 zł
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, CalMAN Verified
від 893 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, CalMAN Verified
від 3 246 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, відгук 2 мс, 120 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 5 310 zł
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, CalMAN Verified
від 1 338 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, CalMAN Verified
від 1 219 zł
24.1 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 2 949 zł
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 2 762 zł
для графіки, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 3 230 zł
для графіки, 34.1 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 3800 R, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 1 025 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, CalMAN Verified
від 1 264 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), відгук 5 мс, 75 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB 3.1, динаміки, CalMAN Verified
від 3 699 zł
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки, HDR
від 1 300 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 1 655 zł
для графіки, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 10 990 zł
26.9 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, відгук 0.1 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 7 886 zł
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, USB C, USB 3.1, динаміки, HDR
від 2 999 zł
для графіки, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
Відеоогляди
Asus ProArt PA329C Calibration issue #2
28 січня 2022831 перегляд
Asus ProArt PA329CV 4K Monitor Review (3 Months Later) - Spot On Color Accuracy & Affordable!
12 березня 202253 770 переглядів
Asus ProArt PA329CV Monitor Review
20 травня 202220 594 перегляда
Asus ProArt PA329C Calibration issue #1
28 січня 2022730 переглядів
Asus ProArt PA329C Calibration issue #3
28 січня 2022265 переглядів
ASUS ProArt PA329C Monitor - Unboxing & Review (2 Weeks Use/First Impressions)
23 листопада 202051 495 переглядів
✅Asus ProArt PA329C 32 vs LG UltraGear 27GN950-B Monitor Comparison-Which Should You Buy??
1 листопада 20221 333 перегляда
Asus ProArt Display PA329CV monitor 4K Review
9 червня 20228 688 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 3 875 zł
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки
від 3 911 zł
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR
від 3 436 zł
для графіки, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 2 999 zł
для графіки, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 3 422 zł
для графіки, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, Pantone Validated
від 3 224 zł
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, динаміки, вебкамера
від 2 699 zł
для графіки, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, AMD FreeSync, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
від 2 949 zł
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 3 299 zł
для графіки, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-перемикач, HDR, TÜV Rheinland
від 3 670 zł
для графіки, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-перемикач, HDR, TÜV Rheinland
від 4 156 zł
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 14 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB C, USB 3.1
від 672 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible