Zlewozmywak kuchenny Aquasanita Tesa SQT104AWP-220 860x500
Zdjęcia 11 |
Aquasanita Tesa SQT104AWP-220 860x5001000x500 |
|
Materiał zlewu składa się w 80% z naturalnego proszku kwarcowego i 20% ze spoiw. Powierzchnia zlewu jest odporna na chemiczne detergenty i środki czyszczące.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Aquasanita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Aquasanita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Aquasanita Tesa SQT104AWP-220 860x500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak Aquasanita Aquasanita TESSA SQT104-113AW Kremowy | 1 499 zł |
Aquasanita TESSA SQT104-120AWP PushControl Ciemny Brąz | 1 599 zł |
Zlewozmywak Aquasanita Aquasanita TESSA SQT104-222AWP PushControl Graphite | 1 599 zł |
Zlewozmywak Aquasanita Aquasanita TESSA SQT104-221AWP PushControl Light Gr | 1 599 zł |
Modyfikacje Aquasanita Tesa SQT104AWP-220
Ceny na Aquasanita Tesa SQT104AWP-220 |
---|---|---|---|---|
Aquasanita Tesa SQT104AWP-220 860x500 | od 1 499 zł | 4 oferty | ||
Aquasanita Tesa SQT103AWP-220 1000x500 | od 1 799 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →