Zlewozmywak kuchenny Aquasanita Dera DER100L 550x450
Zdjęcia 5 |
Aquasanita Dera DER100L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Aquasanita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Aquasanita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Aquasanita Dera DER100L 550x450
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak Aquasanita Aquasanita Dera Der100L-C Copper | 2 199 zł |
Aquasanita DERA DER100L-T TYTAN | 2 199 zł |
Aquasanita Dera Der100L-G Gold | 2 199 zł |
Aquasanita Dera Der100L-C Copper | 2 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →