Smartwatch z funkcją telefonu
Apple Watch 7 Aluminum 45 mm Cellular
Wideo 4Zdjęcia 21 |
Apple Watch 7 Aluminum 45 mm Cellular
2021 rokWatch 7NFCpłatności zbliżeniowemożliwość prowadzenia rozmówkarta SIModtwarzaczinstalowanie aplikacjiEKGGPSBluetooth v 5ładowanie bezprzewodowe
Wyświetlacz:484x396 px, OLED (LTPO)
Obudowa:aluminium, IP68, 50
Powiadomienia:sygnał dźwiękowy, sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, EKG (kardiogram), poziom tlenu we krwi
Sport i turystyka:GPS, wysokościomierz, kompas
Nowy procesor Apple S7 SiP. Pomiar saturacji krwi tlenem.
Wyświetlacz jest powiększony o 20%, a prędkość ładowania o 33% w porównaniu do poprzedniej generacji smartwatchy.
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Watch 7 Aluminum 45 mm Cellular
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Apple Watch 7 Aluminum 45 mm Cellular
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Apple Series 7 Gps+cellular 45 Mm Watch Posrebrzany | 3 995 zł |
Apple Series 7 Gps+cellular 45 Mm Watch Czerwony | 1 933 zł |
Apple Series 7 Gps+cellular 45 Mm Watch Szary | 3 860 zł |
Apple Series 7 Gps+cellular 45 Mm Watch Beżowy | 3 550 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Apple Watch 7 Aluminum
Ceny na Apple Watch 7 Aluminum |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 7 Aluminum 41 mm | od 2 000 zł | 2 oferty | ||
Apple Watch 7 Aluminum 41 mm Cellular | od 1 616 zł | 5 oferty | ||
Apple Watch 7 Aluminum 45 mm | od 1 273 zł | 2 oferty | ||
Apple Watch 7 Aluminum 45 mm Cellular | od 1 933 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →