Walizka American Tourister AeroStep 72.5
Wideo 1Zdjęcia 17 |
American Tourister AeroStep 72.5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog American Tourister 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele American Tourister.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup American Tourister AeroStep 72.5
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
American Tourister Aerostep - 4-rolkowa walizka na kółkach M 67 cm erw nav | 775 zł |
American Tourister Aerostep 4 kółka Walizka 67 cm turquoise tonic - Damy,M | 772 zł |
American Tourister Walizka średnia Aerostep 148820-A067-1NU Zielony | 720 zł |
Walizka średnia poszerzana American Tourister AeroStep - navy blue | 699 zł |
American Tourister Aerostep 4 kółka Walizka 67 cm light lime - Damy,Mężczy | 772 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje American Tourister AeroStep
Ceny na American Tourister AeroStep |
---|---|---|---|---|
American Tourister AeroStep 40 | od 525 zł | 7 oferty | ||
American Tourister AeroStep 72.5 | od 640 zł | 11 oferty | ||
American Tourister AeroStep 109 | od 699 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →