Walizka American Tourister Soundbox 110
Wideo 2Zdjęcia 27 |
American Tourister Soundbox 110 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog American Tourister 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele American Tourister.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup American Tourister Soundbox 110
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WALIGIA AMERICAN TOURISTER SERII SOUNDBOX COLSTBLU CM 77 x 28 waga 42 kg l | 861 zł |
Walizki twarde American Tourister SOUNDBOX 77CM 4R | 791 zł |
American Tourister Soundbox 4 kółka Walizka 77 cm z plisą rozprężną bass b | 858 zł |
American tourister Walizka American Tourister Soundbox 77cm powiększana cz | 899 zł |
American Tourister Walizka duża Soundbox 88474-1552-1INU Granatowy | 900 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje American Tourister Soundbox
Ceny na American Tourister Soundbox |
---|---|---|---|---|
American Tourister Soundbox 41 | od 488 zł | 28 oferty | ||
American Tourister Soundbox 81 | od 620 zł | 23 oferty | ||
American Tourister Soundbox 110 | od 670 zł | 29 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →