Walizka Delsey Belmont Plus L Expandable (71 cm) (00386182014)
Zdjęcia 11 |
Delsey Belmont Plus L Expandable (71 cm) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Delsey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Delsey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Delsey Belmont Plus
Ceny na Delsey Belmont Plus |
---|---|---|---|---|
Delsey Belmont Plus S Slim (55 cm) | od 487 zł | 4 oferty | ||
Delsey Belmont Plus L (71 cm) | od 585 zł | 3 oferty | ||
Delsey Belmont Plus L Expandable (71 cm) | od 585 zł | 3 oferty | ||
Delsey Belmont Plus L (76 cm) | od 637 zł | 3 oferty | ||
Delsey Belmont Plus L Expandable (76 cm) | od 678 zł | 6 oferty | ||
Delsey Belmont Plus XL Expandable (83 cm) | od 740 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →