Walizka Delsey Belmont Plus S Slim (55 cm) (00386180409)
Zdjęcia 35 |
Delsey Belmont Plus S Slim (55 cm) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Delsey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Delsey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Delsey Belmont Plus S Slim (55 cm)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Belmont Plus walizka na kółkach Kabine Slim 4 podwójne kółka 55 cm czarny | 490 zł |
Walizki twarde DELSEY PARIS BELMONT PLUS | 699 zł |
DELSEY Paris - Belmont Plus malina XS Walizka 00386180319 | 561 zł |
Modyfikacje Delsey Belmont Plus
Ceny na Delsey Belmont Plus |
---|---|---|---|---|
Delsey Belmont Plus S Slim (55 cm) | od 490 zł | 4 oferty | ||
Delsey Belmont Plus L (71 cm) | od 585 zł | 2 oferty | ||
Delsey Belmont Plus L Expandable (71 cm) | od 585 zł | 2 oferty | ||
Delsey Belmont Plus L (76 cm) | od 638 zł | 3 oferty | ||
Delsey Belmont Plus L Expandable (76 cm) | od 678 zł | 6 oferty | ||
Delsey Belmont Plus XL Expandable (83 cm) | od 740 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →