Валіза Delsey Belmont Plus L (71 cm)
Фото 11 |
Delsey Belmont Plus L (71 cm) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Delsey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Delsey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Delsey Belmont Plus
Ціни на Delsey Belmont Plus |
---|---|---|---|---|
Delsey Belmont Plus S Slim (55 cm) | від 490 zł | 4 пропозиції | ||
Delsey Belmont Plus L (71 cm) | від 585 zł | 3 пропозиції | ||
Delsey Belmont Plus L Expandable (71 cm) | від 585 zł | 3 пропозиції | ||
Delsey Belmont Plus L (76 cm) | від 638 zł | 3 пропозиції | ||
Delsey Belmont Plus L Expandable (76 cm) | від 678 zł | 6 пропозицій | ||
Delsey Belmont Plus XL Expandable (83 cm) | від 740 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →