Валіза Delsey Shadow 5.0 S Slim
Відео 2Фото 10 |
Delsey Shadow 5.0 S Slim |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Delsey Shadow 5.0 S Slim
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wózek rekreacyjny i sportowy marki DELSEY dla dorosłych unisex jasnozielon | 826 zł |
Delsey Paris Shadow 5.0 Slim 4 kołowy wózek kabinowy 55 cm blau - Unisex - | 771 zł |
Delsey Walizka SHADOW 5.0 55cm SLIM 4 DOUBLE WHEELS CABIN TROLLEY CASE ZIE | 749 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Delsey Walizka SHADOW 50 55cm SLIM 4 DOUBLE WHEELS CAB | 793 zł |
Delsey Paris Shadow 5.0 Slim 4 kołowy wózek kabinowy 55 cm gruen - Unisex | 1 025 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Delsey Shadow 5.0
Ціни на Delsey Shadow 5.0 |
---|---|---|---|---|
Delsey Shadow 5.0 S Slim | від 749 zł | 9 пропозицій | ||
Delsey Shadow 5.0 M | від 819 zł | 6 пропозицій | ||
Delsey Shadow 5.0 L | від 939 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →