Валіза Delsey Shadow 5.0 M
Відео 2Фото 11 |
Delsey Shadow 5.0 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Delsey Shadow 5.0 M
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DELSEY PARIS - Shadow 50 - Walizka średniozaawansowana - 66cm - Czarna cza | 1 003 zł |
Delsey Paris Shadow 5.0 wózek 4-kołowy 66 cm schwarz - Mężczyźni,Unisex - | 1 111 zł |
Delsey Walizka SHADOW 5.0 66cm 4 DOUBLE WHEELS EXPANDABLE TROLLEY CASE NIE | 819 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Delsey Walizka SHADOW 50 66cm 4 DOUBLE WHEELS EXPANDAB | 859 zł |
Delsey Paris Shadow 5.0 wózek 4-kołowy 66 cm gruen - Mężczyźni,Unisex - Do | 1 111 zł |
Delsey Walizka SHADOW 5.0 66cm 4 DOUBLE WHEELS EXPANDABLE TROLLEY CASE NIE | 929 zł |
Відеоогляди
Модификації Delsey Shadow 5.0
Ціни на Delsey Shadow 5.0 |
---|---|---|---|---|
Delsey Shadow 5.0 S Slim | від 749 zł | 9 пропозицій | ||
Delsey Shadow 5.0 M | від 819 zł | 6 пропозицій | ||
Delsey Shadow 5.0 L | від 939 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →