Валіза Delsey Turenne L Trunk
Фото 11 |
Delsey Turenne L Trunk |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Delsey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Delsey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Delsey Turenne L Trunk
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Delsey Paris Turenne wózek 4-kołowy 73 cm schwarz - Unisex - Dorośli,Mężcz | 1 840 zł |
Delsey Turenne Duża twarda walizka na kółkach 73 cm pudrowy róż | 1 994 zł |
Delsey Paris Turenne wózek 4-kołowy 73 cm silber - Unisex - Dorośli,Mężczy | 1 840 zł |
Delsey Paris Turenne wózek 4-kołowy 73 cm paonie - Unisex - Dorośli,Mężczy | 1 472 zł |
Модификації Delsey Turenne
Ціни на Delsey Turenne |
---|---|---|---|---|
Delsey Turenne S | від 1 099 zł | 13 пропозицій | ||
Delsey Turenne M (65 cm) | від 1 749 zł | 3 пропозиції | ||
Delsey Turenne M (70 cm) | від 1 111 zł | 11 пропозицій | ||
Delsey Turenne L Trunk | від 1 472 zł | 4 пропозиції | ||
Delsey Turenne M (75 cm) | від 1 349 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →